top of page

 O NAS 

 

Firma GRUNNT GARAŻE powstała w 2011 r. w miejscowości Poręba koło Zawiercia.

 

Jesteśmy dynamiczną i rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcję oraz bezpośrednią sprzedaż monolitycznych garaży żelbetowych w wersjach pojedynczych, podwójnych lub szeregowych. Podstawą naszej produkcji jest doświadczenie niemieckiej firmy produkującej garaże betonowe od ponad 30 lat. Na podstawie tej technologii jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty o wysokiej jakości z przemyślanymi rozwiązaniami i po konkurencyjnych canach.

 

Nasze WARTOŚCI, którymi się kierujemy:
 

 

Fokus na klienta
Kontakt z klientem oraz jego satysfakcja są dla nas bardzo ważne, dlatego staramy się zrobić wszystko aby sprostać wymaganiom naszych klientów - zadowolony klient, to dobry klient, a polecenie naszej firmy to najlepsza reklama. 

 

Dążenie do wysokiej jakości
Jesteśmy świadomi, że klient jest tylko wtedy zadowolony z produktu lub usługi, gdy spełnia on jego oczekiwania. Garaż jako inwestycja na wiele lat, wiąże się z wysokimi oczekiwaniami, dlatego dążymy do udoskonalenia naszych produktów oraz usług, aby je spełnić.

 

Odpowiedzialność
Działamy odpowiedzialnie wobec naszych klientów nie obiecując rzeczy, których później nie jesteśmy w stanie spełnić.

 

Innowacyjność
Rozwijamy naszą wiedzę przez cały czas i jesteśmy otwarci na współpracę z naszymi klientami pod względem wypracowania rozwiązań indywidualnych i innowacyjnych według zapotrzebowań naszych klientów.

Nasza strategia przewiduje upozycjonowanie się na rynku jako firma produkująca garaże wysokiej jakości, opartej na podstawie odpowiednich norm oraz oferująca kompleksowe usługi, zaczynając od doradztwa w fazie początkowej, zapewnienie transportu, do wspierania przy postawieniu gotowego garażu u klienta.

 

 

Jeżeli mają Państwo dalsze pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji, prosimy o kontakt.

 

bottom of page