top of page

Najczęściej zadawane przez Państwa pytania / FAQ

Jaki jest czas dostawy?

Od momentu podpisania umowy, czas do dostarczenia garażu do Klienta wynosi - w zależności od warunków atmosferycznych - 4 do 6 tygodni. Przy większych ilościach czas dostawy jest ustalany indywidualnie.

 

Czy potrzebuje pozwolenie na budowę?

Po nowelizacji Prawa Budowlanego na postawienie do 5 garaży wystarczy zgłoszenie. Pozwolenie na budowę jest nadal niezbędne przy większych inwestycjach. 

 

Jaki fundament pod garaż?

Fundament pod garaże to dwie zbrojone stopy betonowe w poprzech garażu o grubości 0,3m z przodu i z tyłu garażu. Zalecana głębokość tych stop fundamentowych to min. 0,8m. Dokumentacje dot. fundamentów otrzymuje Klient po podpisaniu umowy wraz z dokumentacją garażu.

 

Jak wygląda transport?

Przy transportach pośredniczymy na życzenie Klienta bezprowizyjnie ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Nasze garaże są transportowane na niskopodłogowych przyczepach o odpowiednich szerokościach.

 

Jak wygląda montaż?

Przed podpisaniem umowy odbywa się z reguły inspekcja miejsca inwestycji w celu ustalenia, czy istnieją warunki podjechania transportem i dźwigiem. Jeżeli jest to możliwe, informujemy Państwa po wyprodukowaniu garażu i ustalamy czas dostawy. Do postawienia garażu jest potrzebny dźwig na miejscu inwestycji, który stawia garaż na fundament pod nadzorem naszych pracowników.

 

Jaki jest okres gwarancji?

Na nasze garaże udzielamy 24 miesięcy gwarancji

 

Czy mogę zobaczyć garaż przed zamówieniem?

W celu zobaczenia naszych garaży na żywo, zapraszamy zainteresowanych do siedziby naszej firmy, gdzie jest wystawiony przykładowy garaż oraz możemy pokazać garaże bezpośrednio w produkcji.

bottom of page