top of page

Gotowe garaże betonowe i żelbetowe prefabrykowane

Przygotujemy garaże betonowe doskonale odpowiadające Państwa potrzebom

 

Naszą ofertę stanowią monolityczne garaże gotowe z uzbrojonego betonu w jednym odlewie w wersjach pojedynczych, podwójnych (także z możliwością wersji bez ścian pomiędzy garażami) oraz szeregowych.

Podstawowa wersja to surowy garaż betonowy z podłogą lub bez podłogi oraz z otworami wentylacyjnymi. W zależności od potrzeb Klienta, możemy wykonać także gotowy garaż prefabrykowany całkowicie wykończony lub garaż tylko w ustalonym zakresie (np. tylko brama i/lub izolacja dachu).

Dodatkowo mają Państwo możliwość wyboru poszczególnych opcji jak okno lub drzwi boczne. Więcej informacji dotyczących wyposażenia oraz opcjonalnych dodatków poniżej.

Nasze garaże żelbetowe są typowymi pomieszczeniami dla samochodów, ale w zależności od Państwa potrzeb mogą mieć jednak również inne zastosowanie, n.p. jako:

  • magazyny

  • pomieszczenia warsztatowe

  • pomieszczenia do realizowania swojego hobby

  • pomieszczenia na kosze do śmieci

garaż betonowy
garaże betonowe
garaże gotowe

Garaż pojedynczy

Garaż podwójny

Garaże szeregowe

Zakres wykończenia garaży

 

W jakim zakresie garaż zostanie wykończony zależy tylko od życzenia Klienta:

 

garaze gotowe

 Izolacja dachu  

Dach garażu jest izolowany papą termozgrzewalną wysokiej jakości o grubości min. 5mm odpornej na promienie UV

 Otynkowanie  

Tynk biały mineralny, na życzenie Klienta także możliwy tynk akrylowy w różnych kolorach

 Wentylacja  

Standardowo sześć otworów wentylacyjnych fi90 na ścianach bocznych oraz na ścianie tylnej

 Żelbeton  

Nasze garaże są zbrojone siatką oraz prętami ze stali B500 oraz zalewane betonem wysokiej jakości C30/37

 Podłoga  

Możliwość wyprodukowania garaży z lub bez podłogi

 Brama  

Standardowa brama blaszana, uchylna w różnych kolorach, możliwe także bramy segmentowe

 Odprowadzenie wody  

Spad dachu min. 1% oraz instalacja rur spadowych z PVC dla odprowadzenia wody z dachu, wewnątrz lub zewnątrz garażu, dodatkowo sitko na liście 

 Farba wewnętrzna  

Wnętrze garażu pomalowane standardowo na biało lub szaro farbą elewacyjną (odporna na zmywanie), możliwe także inne kolory lub farba natryskowa

 Obróbka blacharska 

Obróbka blacharska w dowolnym kolorze

Dodatkowe opcje

 

Oprócz zakresu wykończenia, który jest wybierany indywidualnie, Klient może równocześnie rozszerzyć pakiet o dodatkowe opcje:

 

 

Okna

Wstawienie okna PVC o rozmiarach ok. 60 x 90 cm w dowolnym miejscu, też uchylane, w pozycji poziomej lub pionowej, pozwoli Państwu rozjaśnić wnętrze garażu

Drzwi

 

Wstawienie drzwi blaszanych na klucz o rozmiarach ok. 195 x 90 cm w dowolnym miejscu

Automatyka

 

Na życzenie Klienta nasz garaż zostanie wyposażony w system automatycznego otwierania i zamykania bramy

Elektryka

Pakiet elektryczny obejmuje instalacje oświetlenia wewnętrznego garażu oraz gniazdka elektrycznego

Kolory bram

W ofercie mamy wiele kolorów z palety RAL oraz drewnopodobnych. Prosimy o kontakt w celu dopytania się o dostępne kolory.

Półki i Regały

Aby uzyskać miejsce na uporządkowanie rzeczy w garażu oferujemy zamontowanie w garażu systemu półek, wieszaków oraz regałów

Wymiary garażu pojedynczego

  Rzut z góry.  

300

8

8

600

8

30

30

  Rzut z boku.  

600

7

30

30

220

245

  Rzut z przodu.  

7

220

300

8

8

245

7

Garaż żelbetowy to wybór na wiele lat. Warto więc dostosować go do konkretnych wymagań!

 

Nasze gotowe garaże żelbetowe stanowią rezultat wielu lat doświadczeń i odpowiedź na wszystkie potrzeby, jakim sprostać musi miejsce postojowe dla pojazdu. Przygotowując garaże betonowe zadbaliśmy więc o trwałość całej konstrukcji, wysokiej jakości bramy, czy niezbędną z punktu widzenia zarówno bezpieczeństwa, jak i ochrony antykorozyjnej skuteczną wentylację. Z chęcią wyjdziemy jednak naprzeciw różnych innych oczekiwań, jakie mogą Państwo mieć wobec tego typu obiektów.

 

Garaż betonowy, choć jego cena nie jest wygórowana, to konstrukcja bardzo trwała, która sprawdzi się przez wiele lat, a jeśli okaże się, że miejsce jego montażu trzeba zmienić, wystarczy go przestawić. Dlatego dobrze jest przygotować go tak, by mógł służyć nam jak najdłużej. Nasza oferta pozwala na wyposażenie się w dokładnie takie garaże gotowe, jakie odpowiadać będą potrzebom przyszłego użytkownika. Dotyczy to zarówno zarówno ich estetyki – możemy wszak przygotować gotowe garaże betonowe w wybranym kolorze tynku, bramy, obróbek blacharskich – jak i rozwiązań funkcjonalnych. W niejednym przypadku użyteczność danego obiektu znacznie wzrośnie dzięki montażowi drzwi. Nasz garaż prefabrykowany może mieć także okno.

 

Jako producent mamy wielką swobodę w kreowaniu szczegółowej postaci wyrobu i miejsc, w których takie elementy będą zainstalowane. Komfort użytkowania znacząco podniesie ponadto automatyka bramy i instalacja elektryczna, wewnątrz mogą też znaleźć się gotowe półki i regały. Niezwykle korzystna jak na dobry garaż betonowy cena sprawia, że tym bardziej warto zainteresować się tym nader funkcjonalnym rozwiązaniem bliżej. Wiele możliwości personalizacji sprawia, że produkowane przez nas garaże gotowe mogą pełnić bardzo wiele rozmaitych funkcji, służąc np. jako pomieszczenia gospodarcze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nad oferty. Wygodny, bardzo trwały i praktyczny garaż żelbetowy wykonamy dla Państwa w krótkim czasie, a jego cena będzie korzystna.

bottom of page